Χορηγοί Ημερολογίου 2018

Πέμπτη, 27 Ιουνίου 2019

Περίοδος μεταγραφών και πρώτων εγγραφών

Οι ημερομηνίες για πρώτες εγγραφές μετεγγραφές, αποδεσμεύσεις, υποσχετικές και επανεγγραφές ερασιτεχνών ποδοσφαιριστών που ισχύουν την αγων. περίοδο 2019 - 2020
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11159
Ώρα ανάρτησης: 27/6/2019    17:26

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι για την αγωνιστική περίοδο 2019 – 2020 ισχύουν οι παρακάτω ημερομηνίες για πρώτες εγγραφές, μετεγγραφές, διεθνείς μετεγγραφές, ατομικές και ομαδικές αποδεσμεύσεις, υποσχετικές και επανεγγραφές ερασιτεχνών ποδοσφαιριστών, όπως αποφάσισε η ΕΠΟ.
Συγκεκριμένα:
1. Πρώτη Εγγραφή: 1.7.2019 – 30.11.2019 και 1.1.2020 - 30.4.2020
2. Μετεγγραφή: 1.7.2019 – 31.10.2019 και 1.1.2020 – 31.1.2020
3. Διεθνής Μετεγγραφή: 1.7.2019 – 31.10.2019 και 1.1.2020 – 31.1.2020
4. Επανεγγραφή: 1.9.2019 – 31.10.2019 και 1.1.2020 – 28.2.2020
5. Υποσχετική : 1.7.2019 – 31.8.2019 και 1.1.2020 – 31.1.2020
6. Αποδέσμευση (ατομική): 1.7.2019 – 31.8.2019 και 1.1.2020 – 31.1.2020
7. Αποδέσμευση (ομαδική): 1.7.2019 – 30.9.2019 και 1.1.2020 – 31.1.2020

Παρασκευή, 17 Μαΐου 2019

Τουρνουά για τις Ακαδημίες μας το Σαββατοκύριακο

Τουρνουά στον Εύοσμο
Στη Νέα Πολιτεία Ευόσμου   θα βρεθούν οι ακαδημίες μας για το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Μαΐου 2019   συμμετέχοντας στο εκεί τουρνουά . ακολουθεί το πρόγραμμα του τουρνουά.

Το τμήμα του κυρίου Νίκου Κ12
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5
18,30  με Πρωτέα
19.00  με Μύγδωνα
20.00  αγώνα κατάταξης

Το τμήμα του Κυρίου Ρόμπερτ Κ10
Κυριακη 19/5
11.30  με Πρωτέα
12.30  με Ελευθεριακό
13.00  αγώνα κατάταξης 



ΩΡΑΡΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΜΑΙΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ

ΑΛΛΑΓΗ  ΩΡΑΡΙΟΥ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
 
   Όσοι γεννήθηκαν 2002, 2003, 2004,2005, 2006 
Τρίτη,          Πέμπτη,             Παρασκευή
4,30-6,10      8,30-9,45           6,30-7,30

 Όσοι γεννήθηκαν    2007, 2008, 2009,2010, 2011 και 2012  ,
Δευτέρα,        Τετάρτη,           Παρασκευή
6,30-7,30        5,30-6,30           7,30-8,30



Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

Πρόγραμμα Kυριακής 21-4-19

Πρόγραμμα Κυριακής 


Κ 17       ρεπό     

Κυριακή 21/4/2019
Ανδρών : Πέρα-Ιωάννης Παπάφης  Θέρμης  Γήπεδο Μίκρας 
                ώρα  16.00
                          
Προτζούνιορ (6Χ6) : Ιωάννης Παπάφης-ΑΕ Ευόσμου  Γήπεδο Κούη
                                  ώρα 11,00
Προτζούνιορ (8Χ8) :- Ιωάννης Παπάφης-Αγροτικό  Αστέρα Γήπεδο Κούη
                                  ώρα 12.00
Τζούνιορ (8Χ8) :  Γήπεδο Κούη
                                  ώρα  10.00