Χορηγοί Ημερολογίου 2018

Παρασκευή, 17 Μαΐου 2019

Τουρνουά για τις Ακαδημίες μας το Σαββατοκύριακο

Τουρνουά στον Εύοσμο
Στη Νέα Πολιτεία Ευόσμου   θα βρεθούν οι ακαδημίες μας για το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Μαΐου 2019   συμμετέχοντας στο εκεί τουρνουά . ακολουθεί το πρόγραμμα του τουρνουά.

Το τμήμα του κυρίου Νίκου Κ12
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5
18,30  με Πρωτέα
19.00  με Μύγδωνα
20.00  αγώνα κατάταξης

Το τμήμα του Κυρίου Ρόμπερτ Κ10
Κυριακη 19/5
11.30  με Πρωτέα
12.30  με Ελευθεριακό
13.00  αγώνα κατάταξης 



ΩΡΑΡΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΜΑΙΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ

ΑΛΛΑΓΗ  ΩΡΑΡΙΟΥ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
 
   Όσοι γεννήθηκαν 2002, 2003, 2004,2005, 2006 
Τρίτη,          Πέμπτη,             Παρασκευή
4,30-6,10      8,30-9,45           6,30-7,30

 Όσοι γεννήθηκαν    2007, 2008, 2009,2010, 2011 και 2012  ,
Δευτέρα,        Τετάρτη,           Παρασκευή
6,30-7,30        5,30-6,30           7,30-8,30



Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

Πρόγραμμα Kυριακής 21-4-19

Πρόγραμμα Κυριακής 


Κ 17       ρεπό     

Κυριακή 21/4/2019
Ανδρών : Πέρα-Ιωάννης Παπάφης  Θέρμης  Γήπεδο Μίκρας 
                ώρα  16.00
                          
Προτζούνιορ (6Χ6) : Ιωάννης Παπάφης-ΑΕ Ευόσμου  Γήπεδο Κούη
                                  ώρα 11,00
Προτζούνιορ (8Χ8) :- Ιωάννης Παπάφης-Αγροτικό  Αστέρα Γήπεδο Κούη
                                  ώρα 12.00
Τζούνιορ (8Χ8) :  Γήπεδο Κούη
                                  ώρα  10.00

Πέμπτη, 11 Απριλίου 2019

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 13 και 14/4/19

Σάββατο 13/4/2019

Κ 17         ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ Προπόνηση   Γήπεδο   Μαλακοπής 
                ώρα  10,30   

Κυριακή 14/4/2019
Ανδρών : Ιωάννης Παπάφης-Ελπίδες Θερμαικού Θέρμης  Γήπεδο Χορτιάτη 
                ώρα  11,30
                          
Προτζούνιορ (6Χ6) : Ιωάννης Παπάφης-Φίλυρο  Γήπεδο Κούη
                                  ώρα 12,00
Προτζούνιορ (8Χ8) :- Ιωάννης Παπάφης-Φιλυρο Γήπεδο Κούη
                                  ώρα 13.00
Τζούνιορ (8Χ8) : Μακεδονικός Λητής -Ιωάννης Παπάφης Γήπεδο Κούη
                                  ώρα 11.00